Top 10 Mini Kühlschrank Lautlos Für Zimmer – Minilodówki

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. TZS First Austria

#ad

Zamykana | bezgłośna lodówka na napoje, oświetlenie LED, TZS First Austria Minilodówka 40 l netto 34 l, wymienne zawiasy drzwiowe, bez zamrażarki, do biura i małych mieszkań, na kemping

#ad
TZS First Austria #ad - Ponadto zawartość minibarka można dodatkowo zabezpieczyć dzięki praktycznej funkcji blokady. Dzięki innowacyjnej technologii chłodzenia Peltier i mocy 63 W mini lodówka TZS jest energooszczędna i prawie bezgłośna. Kompaktowy i elastyczny: wyjątkowo kompaktowa konstrukcja spotyka się z imponującą pojemnością użytkową ok.

W zestawie 2 klucze. Możliwość montażu po obu stronach: wysoki stopień elastyczności jest zapewniony dzięki obustronnym drzwiom. Pełny zakres dostawy: zakres dostawy obejmuje 1 x mini lodówkę, 1 x zintegrowane oświetlenie wnętrza LED, 2 x regulowane kieszenie na drzwi, 2 x półki wkładane z regulacją wysokości, 2 x pojemnik na drzwi i 1 x metalowy pałąk.

Obszerny serwis – jesteśmy w 100% przekonani o nieskazitelnej jakości naszych produktów TZS First Austria Jeśli wbrew oczekiwaniom nie jesteś zadowolony z naszego produktu, znajdziemy dla Ciebie najlepsze rozwiązanie! Wydajna i cicha: mini lodówka tzs bez zamrażarki spełnia wszystkie potrzeby w zakresie od 4° do 16°. 40 l. Dzięki temu mini lodówka tZS jest idealnym towarzyszem w biurze, na kempingu, w pokoju hotelowym lub w mieszkaniu wakacyjnym.
MarkaTZS First Austria #ad
ProducentFirst #ad
Wysokość22.24
Długość15.75
Waga27.12
Szerokość16.93
Numer częściFA-5172
ModelFA-5172

2. TZS First Austria

#ad

TZS First Austria Minilodówka | bezgłośna lodówka na napoje | minibar | wymienne zawiasy drzwi | światło LED | bez zamrażarki | szklany design | 40 l

#ad
TZS First Austria #ad - Dzięki temu mini lodówka tZS jest idealnym towarzyszem w biurze, na kempingu, w pokoju hotelowym lub w mieszkaniu wakacyjnym. Dzięki innowacyjnej technologii chłodzenia Peltier i mocy 63 W mini lodówka TZS jest prawie bezgłośna i energooszczędna.

Możliwość montażu po obu stronach: wysoki stopień elastyczności jest zapewniony dzięki obustronnie montowanym drzwiom. 40 l. Pełny zakres dostawy: zakres dostawy obejmuje 1 x mini lodówkę, 2 x regulowane kieszenie na drzwi, 1 x zintegrowane oświetlenie wnętrza LED, 2 x półki wkładane z regulacją wysokości, 2 x pojemnik na drzwi i 1 x metalowy pałąk. Wystarczająca ilość miejsca do przechowywania zapewniają ponadto dwie regulowane półki na drzwi oraz dwie wyjmowane szklane półki.

Kompaktowa i elastyczna: wyjątkowo kompaktowa konstrukcja spotyka się z imponującą pojemnością użytkową ok. Obszerny serwis – jesteśmy w 100% przekonani o nieskazitelnej jakości naszych produktów TZS First Austria Jeśli wbrew oczekiwaniom nie jesteś zadowolony z naszego produktu, znajdziemy dla Ciebie najlepsze rozwiązanie! Mocna i cicha: mini lodówka tzs bez zamrażarki spełnia wszystkie potrzeby w zakresie 4°-16°.
MarkaTZS First Austria #ad
ProducentTZS First Austria #ad
Wysokość21.65
Długość15.75
Waga31.97
Szerokość16.93
Numer częściFA-5172-2
ModelFA-5172-2

3. Vasip

#ad

Mała lodówka na napoje do domu, na kemping i do samochodu AC/DC, Vasip Mini lodówka 15 l, biura, przenośna z funkcją chłodzenia i ogrzewania

#ad
Vasip #ad - Kompaktowa mini lodówka 15 l: minilodówka 15 litrów firmy vasip może bez problemu przechowywać 30 puszek z napojami o pojemności 330 ml. Oferujemy dożywotnią obsługę klienta, lodówki kosmetyczne, roczny serwis wymiany i naprawy. Zakres chłodzenia 5-8°C, zakres grzewczy 55-65°C. 100% markowy serwis: lodówka vasip nadaje się jako lodówka na napoje, lodówka dla małych rodzin 1-3 osób lub lodówka samochodowa.

Ta pojemność nadaje się do domu, który można łatwo podnieść jako lodówkę samochodową, biura, również do przechowywania kosmetyków i produktów do pielęgnacji skóry. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z nami. Działa bardzo cicho i nie zakłóca spokoju i pracy. Doskonale spełni wszystkie Twoje wymagania dotyczące małej lodówki. Wystarczy podłączyć odpowiednią wtyczkę i można jej używać w domu lub w samochodzie. Do domu / na zewnątrz: dwie wtyczki wchodzą w zakres dostawy, ta mała lodówka może być używana zarówno jako lodówka samochodowa 12 V DC, jak i domowa lodówka 20-240 V AC.

Na drzwiach lodówki znajduje się zamknięcie zatrzaskowe, a po zamknięciu drzwi można się upewnić, że lodówka jest dobrze zamknięta i utrzymuje temperaturę w lodówce. Oszczędność energii/ochrona środowiska: zasoby są ograniczone, co jest bardzo przyjazne dla środowiska, które nie zawierają freonu, a jednocześnie oszczędza energię elektryczną, a ochrona środowiska jest dla nas bardzo ważna. Ogrzewanie/chłodzenie: lodówkę można ustawić w trybie.
MarkaVasip #ad
Producentvasip #ad
Wysokość17.91
Długość13.78
Waga0.93
Szerokość12.13
Numer częściYT-A-15
Model15L
Gwarancja1 rok.

4. Klarstein

#ad

Klarstein MKS-5 MKS-8 mini lodówka na napoje

#ad
Klarstein #ad - Mini lodówka utrzymuje świeżość potraw i napojów bez konieczności dodawania ich do salonu. Dokładnie właściwa temperatura: w przypadku temperatury zewnętrznej wynoszącej 25 °C HEA-MKS-10 chłodzi zawartość do przyjemnie orzeźwiającego 5-15 °C: idealny do lemoniady, piwa lub wina.

Szlachetne wzornictwo dla stylowej atmosfery: matowa powierzchnia urządzenia lepiej radzi sobie przy tym z poczuciem wyposażenia dla dorosłych niż modele kliniczno-białe. Idealny również dla gastronomii: dzięki temu wysokiemu współczynnikowi prezentacji minibar nadaje się również idealnie do ustawiania w barach hoteli i w wyszukanych restauracjach gastronomicznych.

Niewielka waga: dzięki niewielkiej wadze można w razie potrzeby postawić to praktyczne urządzenie w innym miejscu – w barze, w ogrodzie lub wszędzie tam, gdzie potrzebne są zimne napoje. Oszczędność miejsca: klarstein mks-10 to czarny minibarek, który rozkręca się savoir-vivre z dolce vita i przyozdabia każdą szczyptę praktyczności i przytulność.
MarkaKlarstein #ad
ProducentKlarstein #ad
Wysokość18.5
Długość15
Waga18.74
Szerokość15
Numer części4260275620310
Model10035239
GwarancjaNa.

5. Klarstein

#ad

Klarstein Mini lodówka do pokoju, lodówka, mini lodówka na napoje i kosmetyki, mała lodówka Skincare 5-15°C, 40 l, regulowane półki, mała i cicha, mały minibar

#ad
Klarstein #ad - Mimo niewielkiej powierzchni ta 40-litrowa lodówka zapewnia wystarczająco dużo miejsca na piwo, alkohol, przekąski, produkty do pielęgnacji itd. Zawartość jest w pełni oświetlona, łącznie z dwoma półkami. Po otwarciu świeci się jasne oświetlenie wewnętrzne.

Wszechstronna mini lodówka: ta lodówka najlepiej nadaje się do małych pomieszczeń, jako minibar lub jako lodówka kempingowa lub skincare. Dlatego nasza lodówka jest cicha i wyposażona w cichy silnik, dzięki czemu możesz spokojnie cieszyć się schłodzonymi potrawami i napojami. Urocza biżuteria: nasza mała lodówka ma atrakcyjny design, który zachęca do zajrzenia do środka. Ponadto zapewnia idealną temperaturę pomiędzy 5-15°C, dzięki czemu możesz cieszyć się schłodzonymi napojami.

Nasza mini lodówka jest wyposażona w przyjazny dla środowiska kompresor R600a, który maksymalizuje wydajność chłodzenia, a nie koszty. Lodówka bez oszczędności kosztów energii elektrycznej: ciesz się zaletami naszej lodówki bez zbędnych kosztów. Bez brzęczenia i brzęczenia: hałaśliwa mini lodówka przeszkadza w dobrym filmie lub dobrej rozmowie. Nadszedł czas na szczęśliwe godziny: dzięki mini lodówce happy hour do pokoju lub biura masz wszystko pod ręką.
MarkaKlarstein #ad
ProducentKlarstein #ad
Wysokość21.06
Długość15.75
Waga41.89
Szerokość18.9
Numer częściHEA-HappyHour-42Blk
Model10035239

6. Klarstein

#ad

Klarstein MKS-5 MKS-8 mini lodówka na napoje

#ad
Klarstein #ad - Ponadto zapewnia idealną temperaturę pomiędzy 5-15°C, dzięki czemu możesz cieszyć się schłodzonymi napojami. Dlatego nasza lodówka jest cicha i wyposażona w cichy silnik, dzięki czemu możesz spokojnie cieszyć się schłodzonymi potrawami i napojami.

Wszechstronna mini lodówka: ta lodówka najlepiej nadaje się do małych pomieszczeń, jako minibar lub jako lodówka kempingowa lub skincare. Nasza mini lodówka jest wyposażona w przyjazny dla środowiska kompresor R600a, który maksymalizuje wydajność chłodzenia, a nie koszty. Zawartość jest w pełni oświetlona, łącznie z dwoma półkami. Lodówka bez oszczędności kosztów energii elektrycznej: ciesz się zaletami naszej lodówki bez zbędnych kosztów. Nadszedł czas na szczęśliwe godziny: dzięki mini lodówce happy hour do pokoju lub biura masz wszystko pod ręką.

Bez brzęczenia i brzęczenia: hałaśliwa mini lodówka przeszkadza w dobrym filmie lub dobrej rozmowie. Po otwarciu świeci się jasne oświetlenie wewnętrzne. Urocza biżuteria: nasza mała lodówka ma atrakcyjny design, który zachęca do zajrzenia do środka. Mimo niewielkiej powierzchni ta 30-litrowa lodówka zapewnia wystarczająco dużo miejsca na piwo, przekąski, alkohol, produkty do pielęgnacji itd.
MarkaKlarstein #ad
ProducentKlarstein #ad
Wysokość18.5
Długość14.96
Waga23.37
Szerokość17.52
Numer częściMKS-11
Model10035239

7. Klarstein

#ad

Cicha, mała, Klarstein Happy Hour mała lodówka, minilodówka, przekąsek i skincare, 5-15°C, 33 l, mini do pokoju i na kemping, do napojów

#ad
Klarstein #ad - Mimo niewielkiej powierzchni ta 33-litrowa lodówka zapewnia wystarczająco dużo miejsca. Ponadto zapewnia idealną temperaturę pomiędzy 5-15°C, dzięki czemu możesz cieszyć się schłodzonymi napojami. Nasza mała lodówka jest wyposażona w cichy silnik, dzięki czemu możesz cieszyć się schłodzonymi potrawami i napojami.

Nasze lodówki do napojów są wyposażone w przyjazny dla środowiska kompresor R600a, a nie koszty. Zawartość jest w pełni oświetlona, który zachęca do zajrzenia do środka, również butelki i przekąski. Wszechstronna mini lodówka: ta lodówka najlepiej nadaje się do małych pomieszczeń, jako lodówka outdoorowa lub jako lodówka kempingowa. Napoje, kosmetyki i wiele więcej: dzięki tej lodówce na napoje jako bar domowy, żywność, mały pokój lub jako lodówka kosmetyczna masz wszystko pod ręką.

Bez buczenia i brzęczenia: hałaśliwa mini lodówka przeszkadza w dobrym filmie lub dobrej rozmowie. Uroczy skarb: nasza mała lodówka ma atrakcyjny design, a po otwarciu świeci jasnym oświetleniem wewnętrznym. Lodówka nie jest możliwa, który maksymalizuje wydajność chłodzenia, oszczędność kosztów energii elektrycznej: ciesz się zaletami naszej mini lodówki bez zbędnych kosztów.
MarkaKlarstein #ad
ProducentKlarstein #ad
Wysokość21.5
Długość15.83
Waga24.25
Szerokość16.97
Numer częściHEA-Happy-Hour-D
Model10035239

8. Klarstein

#ad

Cicha, Klarstein Mini lodówka do pokoju, srebrna, cicha lodówka, 19 l, mini lodówka na napoje, na kemping, kosmetyki i na zewnątrz, mini lodówka do piwa, 5-15°C

#ad
Klarstein #ad - Urocza biżuteria: nasza mała lodówka ma atrakcyjny design, który zachęca do zajrzenia do środka. Dlatego nasza lodówka jest cicha i wyposażona w cichy silnik, dzięki czemu możesz spokojnie cieszyć się schłodzonymi potrawami i napojami. Mimo niewielkiej powierzchni ta 23-litrowa lodówka zapewnia wystarczająco dużo miejsca na piwo, przekąski, alkohol, produkty do pielęgnacji itd.

Lodówka bez oszczędności kosztów energii elektrycznej: ciesz się zaletami naszej lodówki bez zbędnych kosztów. Nasza mini lodówka jest wyposażona w przyjazny dla środowiska czynnik chłodniczy R600a, który maksymalizuje wydajność chłodzenia, a nie koszty. Wszechstronna mini lodówka: ta lodówka najlepiej nadaje się do małych pomieszczeń, jako minibar lub jako lodówka kempingowa lub skincare.

Ponadto zapewnia idealną temperaturę pomiędzy 5-15°C, dzięki czemu możesz cieszyć się schłodzonymi napojami. Bez brzęczenia i brzęczenia: hałaśliwa mini lodówka przeszkadza w dobrym filmie lub dobrej rozmowie. Nadszedł czas na szczęśliwe godziny: dzięki mini lodówce happy hour do pokoju lub biura masz wszystko pod ręką. Po otwarciu świeci się jasne oświetlenie wewnętrzne, które w pełni oświetla zawartość lodówki.
MarkaKlarstein #ad
ProducentKlarstein #ad
Wysokość18.5
Długość14.96
Waga18.74
Szerokość14.96
Numer części10035240
Model10035239

9. Klarstein

#ad

Mała i cicha, mini lodówka na napoje i kosmetyki, Klarstein Mini lodówka do pokoju, regulowana półka, 23 l, lodówka, mały minibar, mała lodówka Skincare 5-15°C

#ad
Klarstein #ad - Ponadto zapewnia idealną temperaturę pomiędzy 5-15°C, dzięki czemu możesz cieszyć się schłodzonymi napojami. Lodówka bez oszczędności kosztów energii elektrycznej: ciesz się zaletami naszej lodówki bez zbędnych kosztów. Wszechstronna mini lodówka: ta lodówka najlepiej nadaje się do małych pomieszczeń, jako minibar lub jako lodówka kempingowa lub skincare.

Bez brzęczenia i brzęczenia: hałaśliwa mini lodówka przeszkadza w dobrym filmie lub dobrej rozmowie. Nasza mini lodówka jest wyposażona w przyjazny dla środowiska czynnik chłodniczy R600a, który maksymalizuje wydajność chłodzenia, a nie koszty. Urocza biżuteria: nasza mała lodówka ma atrakcyjny design, który zachęca do zajrzenia do środka. Dlatego nasza lodówka jest cicha i wyposażona w cichy silnik, dzięki czemu możesz spokojnie cieszyć się schłodzonymi potrawami i napojami.

Mimo niewielkiej powierzchni ta 23-litrowa lodówka zapewnia wystarczająco dużo miejsca na piwo, przekąski, alkohol, produkty do pielęgnacji itd. Po otwarciu świeci się jasne oświetlenie wewnętrzne, które w pełni oświetla zawartość lodówki. Nadszedł czas na szczęśliwe godziny: dzięki mini lodówce happy hour do pokoju lub biura masz wszystko pod ręką.
MarkaKlarstein #ad
ProducentKlarstein #ad
Wysokość18.5
Długość14.96
Waga27.01
Szerokość14.96
Numer częściHEA-HappyHour-Wht
Model10035239

10. Klarstein

#ad

Mała i cicha, mały minibar, 30 l, lodówka, mini lodówka na napoje i kosmetyki, mała lodówka Skincare 5-15°C, Klarstein Mini lodówka do pokoju, regulowane półki

#ad
Klarstein #ad - Nadszedł czas na szczęśliwe godziny: dzięki mini lodówce happy hour do pokoju lub biura masz wszystko pod ręką. Urocza biżuteria: nasza mała lodówka ma atrakcyjny design, który zachęca do zajrzenia do środka. Lodówka bez oszczędności kosztów energii elektrycznej: ciesz się zaletami naszej lodówki bez zbędnych kosztów.

Dlatego nasza lodówka jest cicha i wyposażona w cichy silnik, dzięki czemu możesz spokojnie cieszyć się schłodzonymi potrawami i napojami. Wszechstronna mini lodówka: ta lodówka najlepiej nadaje się do małych pomieszczeń, jako minibar lub jako lodówka kempingowa lub skincare. Ponadto zapewnia idealną temperaturę pomiędzy 5-15°C, dzięki czemu możesz cieszyć się schłodzonymi napojami. Mimo niewielkiej powierzchni ta 30-litrowa lodówka zapewnia wystarczająco dużo miejsca na piwo, przekąski, alkohol, produkty do pielęgnacji itd.

Zawartość jest w pełni oświetlona, łącznie z dwoma półkami. Nasza mini lodówka jest wyposażona w przyjazny dla środowiska kompresor R600a, który maksymalizuje wydajność chłodzenia, a nie koszty. Bez brzęczenia i brzęczenia: hałaśliwa mini lodówka przeszkadza w dobrym filmie lub dobrej rozmowie. Po otwarciu świeci się jasne oświetlenie wewnętrzne.
MarkaKlarstein #ad
ProducentKlarstein #ad
Wysokość18.5
Długość14.96
Waga25.35
Szerokość17.52
Numer częściHEA-HappyHour-24Wht
Model10035239