Top 8 Villeroy & Boch Architectura Wc-sitz – Deski sedesowe

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Ramm

#ad

SoftClose, biała, Deska sedesowa pasująca Villeroy & Boch Omnia Architectura

#ad
Ramm #ad - Materiał – duroplast. Deska sedesowa pasuje do muszli klozetowej: -2687HR -4687R0 Ich zastosowanie gwarantuje, jak bezpośrednio po zakupie. Dokładne wymiary oraz rzeczywiste zdjęcia przedstawione na aukcji umożliwiają łatwe porównanie deski sedesowej z deską sedesową, której potrzebujesz.

Amortyzatory są wyposażone w dwa przyciski do szybkiego zdejmowania deski sedesowej z deski sedesowej. Polipropylenu nie wyginają się ani nie odkształcają pokrywy i siedziska. Dzięki zastosowaniu regulowanych zawiasów możemy dopasować odległość do miski. Zastosowany materiał gwarantuje, że deska sedesowa jest trwała, ciężka i odporna na zarysowania. Dzięki temu mamy możliwość dokładnego czyszczenia deski sedesowej i miski w trudno dostępnych miejscach. Do czyszczenia deski sedesowej wystarczą łagodne środki czyszczące, na przykład mydło w płynie.

System relaksacyjny. MontaŻ deska morska jest dostarczana z zestawem montażowym, a deska jest stabilnie zamontowana. Aby spowolnić działanie, konieczne jest przymocowanie deski sedesowej do kołków umieszczonych w umywalce. Mocujemy elementy mocujące od górnej części miski, który zawiera wszystkie elementy niezbędne do montażu deski. W przeciwieństwie do desek sedesowych wykonanych z innych materiałów np.
MarkaRamm #ad
ProducentRad Pol #ad
Wysokość0.99
Długość17.32
Szerokość14.53

2. Ramm

#ad

Deska sedesowa pasująca Villeroy & Boch Omnia Architectura, SoftClose, biała

#ad
Ramm #ad - Ten komfort zapewniają dwa amortyzatory zamontowane w desce sedesowej. Dzięki zastosowaniu duroplastu możliwe jest obciążenie siedziska do 160 kg. Aby spowolnić działanie, konieczne jest przymocowanie deski sedesowej do kołków umieszczonych w umywalce.

Dzięki temu mamy możliwość dokładnego czyszczenia deski sedesowej i miski w trudno dostępnych miejscach. Dzięki zastosowaniu regulowanych zawiasów możemy dopasować odległość do miski. Deska sedesowa pasuje do muszli klozetowej: -2687HR -4687R0 Ramm deska sedesowa pasująca do Villeroy & Boch Omnia Architectura, biała, SoftClose. Polipropylenu nie wyginają się ani nie odkształcają pokrywy i siedziska. Antybakteryjna dzięki zawartości cząstek srebra cieszymy się higieną w naszej łazience, że deska sedesowa nie odbarwi się i będzie służyć nam przez długi czas tak barwa, ponieważ deska sedesowa posiada powłokę antybakteryjną.

Zastosowany materiał gwarantuje, że deska sedesowa jest trwała, ciężka i odporna na zarysowania. System relaksacyjny. MontaŻ deska morska jest dostarczana z zestawem montażowym, który zawiera wszystkie elementy niezbędne do montażu deski. W przeciwieństwie do desek sedesowych wykonanych z innych materiałów np. Materiał – duroplast.
MarkaRamm #ad
ProducentRad Pol #ad
Wysokość0.99
Długość16.73
Szerokość14.37
ModelS101R228#O

3. Ramm

#ad

Deska sedesowa z antybakteryjnego duroplastu, wolnoopadająca deska sedesowa Soft Close, Ramm Deska sedesowa kompatybilna z Villeroy&Boch Omnia Architectura 45 cm x 38 cm

#ad
Ramm #ad - Dzięki zastosowaniu duroplastu możliwe jest obciążenie siedziska do 160 kg. W przeciwieństwie do desek sedesowych wykonanych z innych materiałów np. MontaŻ deska morska jest dostarczana z zestawem montażowym, który zawiera wszystkie elementy niezbędne do montażu deski.

Ponowna instalacja trwa dosłownie kilka sekund, wystarczy po prostu przywrócić płytkę do pinów. Ten komfort zapewniają dwa amortyzatory zamontowane w desce sedesowej. Dzięki antypoślizgowemu spodowi zawiasy nie przesuwają się nad miską, a deska jest stabilnie zamontowana. Aby spowolnić działanie, konieczne jest przymocowanie deski sedesowej do kołków umieszczonych w umywalce. Dzięki zastosowaniu regulowanych zawiasów możemy dopasować odległość do miski.

Amortyzatory są wyposażone w dwa przyciski do szybkiego zdejmowania deski sedesowej z deski sedesowej. System relaksacyjny. Dokładne wymiary oraz rzeczywiste zdjęcia przedstawione na aukcji umożliwiają łatwe porównanie deski sedesowej z deską sedesową, której potrzebujesz. Ich zastosowanie gwarantuje, ponieważ deska sedesowa posiada powłokę antybakteryjną. Materiał – duroplast. Po poluzowaniu deski sedesowej można ją swobodnie otworzyć, co ułatwia czyszczenie.
MarkaRamm #ad
ProducentRad Pol #ad
Wysokość0.99
Długość17.72
Szerokość14.96
ModelR00114

4. Pagette

#ad

Deska sedesowa do Villeroy & Boch OMNIA ARCHITECTURA | SUBWAY | SUNBERRY | HELIOS | wolnoopadająca | Zawias ze stali nierdzewnej TakeOff

#ad
Pagette #ad - Wysoka jakość | z wysokiej jakości zawiasem ze stali nierdzewnej z funkcją TakeOff do łatwego czyszczenia deski sedesowej. Montaż | Łatwe mocowanie siedziska dzięki zawiasom wtykowym – nie jest potrzebny rzemieślnik! Kompatybilność | deska sedesowa pasuje do różnych toalet Villeroy & Boch. Kolor | biały. Komfort | bezgłośne zamykanie pokrywy dzięki wolnoopadającemu SoftClose.
MarkaPagette #ad
ProducentPagette #ad

5. Grünblatt

#ad

Materiał duroplast, biała Architektura I Subway 1.0, Grünblatt Deska sedesowa pasująca do Villeory & Boch Subway wolnoopadająca i zdejmowana do czyszczenia

#ad
Grünblatt #ad - Wysokiej jakości miękkie domykanie działa dopiero po montażu i zawiasy Take Off, łatwy montaż na górze. Błyszcząca, trudnopalna, odporna na światło, biała powierzchnia, łatwa w utrzymaniu. Pasuje do v&b subway 1. 0, o. Novo, omnia architectura, nie pasuje do Subway 2. 0 dla Subway 2. 0 siedzisko asin b07TRXFCLB jest odpowiednie. Wysokiej jakości materiał duroplast, należy zwrócić uwagę na rysunek wymiarowy drugie zdjęcie.
MarkaGrünblatt #ad
ProducentGrünblatt #ad
Wysokość0
Długość6.82
Waga6.35
Szerokość5.81

6. Bullseat

#ad

Bullseat 4.1 deska sedesowa biała w kształcie „D” wykonana z wysokiej jakości duroplastu, łatwa do czyszczenia, wolnoopadająca

#ad
Bullseat #ad - Qickfix pozwala na zdjęcie deski jednym naciśnięciem. Pasuje do popularnych sedesów w formie D, otwory montażowe 12 - 18 cm. Kolor: biały materiał: wysokiej jakości tworzywo duroplast Waga:2, 5 kg. Wolno opadająca. Regulowane zawiasy ze stali nierdzewnej umożliwiają indywidualne dopasowanie deski do sedesu.
MarkaBullseat #ad
ProducentBullseat #ad
Wysokość0.99
Długość16.14
Waga5.51
Szerokość6.98
ModelBullseat 4

7. Ramm

#ad

Ramm Deska sedesowa kompatybilna z Villeroy & Boch Architectura deska sedesowa z antybakteryjnego duroplastu, zamiennik 9M58S101, wolnoopadająca deska sedesowa Soft Close

#ad
Ramm #ad - Do czyszczenia deski sedesowej wystarczą łagodne środki czyszczące, na przykład mydło w płynie. Ich zastosowanie gwarantuje, że deska sedesowa nie odbarwi się i będzie służyć nam przez długi czas tak barwa, jak bezpośrednio po zakupie. Antybakteryjna dzięki zawartości cząstek srebra cieszymy się higieną w naszej łazience, ponieważ deska sedesowa posiada powłokę antybakteryjną.

Mocujemy elementy mocujące od górnej części miski, który zawiera wszystkie elementy niezbędne do montażu deski. W przeciwieństwie do desek sedesowych wykonanych z innych materiałów np. Zastosowanie dwóch amortyzatorów umożliwia delikatne obniżenie siedziska i pokrowca. Ten komfort zapewniają dwa amortyzatory zamontowane w desce sedesowej. Dokładne wymiary oraz rzeczywiste zdjęcia przedstawione na aukcji umożliwiają łatwe porównanie deski sedesowej z deską sedesową, której potrzebujesz.

Dzięki antypoślizgowemu spodowi zawiasy nie przesuwają się nad miską, dzięki czemu nie potrzebujemy otworów. System swobodnego opuszczania deski sedesowej powoli i bezgłośnie na miskę. Polipropylenu nie wyginają się ani nie odkształcają pokrywy i siedziska. Ponowna instalacja trwa dosłownie kilka sekund, wystarczy przywrócić płytkę do pinów.
MarkaRamm #ad
ProducentRad Pol #ad
Wysokość0.99
Długość17.32
Szerokość14.17

8. Villeroy & Boch

#ad

Villeroy & Boch Omnia Architectura 5684HR01 zestaw miska WC bez kołnierza i deska

#ad
Villeroy & Boch #ad - Villeroy boch omnia architectura deska sedesowa 98M9C101. Villeroy boch omnia architectura COMBIPACK składa się z następujących elementów:. Wysięg 530 mm. Directflush 5684r001 toaleta naścienna bez krawędzi. Z funkcją quick Release i Soft Closing.
MarkaVilleroy & Boch #ad
ProducentVilleroy & Boch #ad
Wysokość20.87
Długość12.8
Waga46.3
Szerokość14.57
Numer części5684HR01
Model5684HR01