Top 9 boulder Bürste – Chwyty wspinaczkowe

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. keenon sports

#ad

Keenon sports® Drewniana szczotka do wspinaczki i boulderingu – szczotka do bouldera – zrównoważone włosie naturalne – idealne akcesorium do wspinaczki dla pewnej przyczepności – idealna do worka na

#ad
keenon sports #ad - Większa przyczepność, większe bezpieczeństwo: back grip to idealna szczotka do usuwania nadmiaru kamienia. Idealny prezent: back grip to praktyczny dodatek do wspinaczki i idealnie nadaje się do każdej torby na kredkę.

Dzięki temu czyszczenie uchwytów i podestów znów sprawia przyjemność. Dzięki temu nasza drewniana szczotka do wspinaczki jest wyjątkowo trwała. Dla idealnego przepływu podczas wspinaczki i boulderingu. Dzięki temu od razu zyskasz mocną przyczepność w ścianie, niezależnie od tego, czy w hali wspinaczkowej lub na zewnątrz na skale. Długa żywotność: uchwyt szczotki jest wykonany ze stabilnego drewna bukowego. Wygodna obsługa: szczotka ma lekko zakrzywiony uchwyt, dzięki czemu dobrze leży w dłoni i chroni palce przed otarciami.

Zaskocz swojego kolegę wspinaczkową ergonomiczną szczotką do wspinaczki i bouldera z drewna. Kompatybilna z karabińczykiem na zamek błyskawiczny: szczotka do wspinaczki jest zawsze pod ręką, bezpiecznie schowana, a dzięki lince rolkowej natychmiast wraca do punktu wyjścia. Trwałe włosie naturalne jest wytrzymałe i gęsto ułożone.
Markakeenon sports #ad
Producentkeenon sports #ad
Wysokość1.18
Długość7.28
Waga0.07
Szerokość0.71

2. 303 Athletics

#ad

303 Climbing Brush – ekologiczna szczotka do wspinaczki z bambusa ze stabilnym uchwytem do czyszczenia uchwytów podczas boulderingu i wspinaczki

#ad
303 Athletics #ad - Siła czyszczenia: szczotka do boulder usuwa wszystkie pozostałości, zapewniając doskonałą przyczepność. Optymalny uchwyt: dzięki długości trzonka 10 cm nasza szczotka idealnie leży w dłoni. Twój partner: twój idealny partner do czyszczenia uchwytów i otworów na palce podczas wspinaczki i boulderingu, dzięki czemu zawsze możesz uzyskać najlepszą wydajność. Zakres dostawy: dostawa obejmuje szczotkę. Zrównoważony: szczotka do wspinaczki 303 jest wykonana ze stabilnego bambusa i trwałego włosia dzika.
Marka303 Athletics #ad
Producent303 Athletics #ad
Wysokość0.98
Długość7.09
Waga12
Szerokość2.36

3. Thinp

#ad

Thinp 1 Stück Boulder Bürste Kletterbürste Kreidebürste Bouldern Kletterzubehör mit Dicken Wildschweinborsten und Starkem Griff Mountains Boulderzubehör, für Drinnen und Draußen Klettersession

#ad
Thinp #ad - Hochwertiges material: boulder bürste bestehen aus hochwertigem wildschweinborstenmaterial, robust, kletterbürste sind stark und holz kletterbürste dick, bouldern zubehör nicht leicht zu verformen oder zu brechen, wirtschaftlich und langlebig und können boulder griffe climbing grip reinigen lange verwendet werden.

Leicht zu tragen: die kletterbürste ist klein und leicht. Auch für andere reinigungsaktivitäten ist die bürste universell einsetzbar. Vielseitig: unsere kletterbürste eignet sich sowohl für indoor- als auch outdoor-kletteraktivitäten und ist das perfekte kletterzubehör für jedes klettertraining klettern und bouldern. Am ende des griffs befindet sich ein loch zum einfachen aufhängen der bürste, nachhaltige naturhaarborsten was bequem zu Tragen und zu verwenden ist, ohne holz boulderbrush viel platz einzunehmen.

Einzigartiges design: die bürste verfügt über einen leicht gebogenen griff, der kletter-griffreinigungsbürste mit ergonomischem griff angenehm in der hand liegt und durch das stilvolle und raffinierte design ihre finger vor verletzungen schützt. Verpackung: sie erhalten 1 stück 4 reihen wildschweinborstenbürsten weiße, 6*2 zoll, 5*5 cm/0, 8*6, haarposition 1, 5 cm/0, kletterbürste für sport & klettern größe 2*16, 5 zoll, die ihren täglichen reinigungsbedarf decken können.
MarkaThinp #ad
ProducentThinp #ad
Wysokość0.79
Długość6.5
Waga0.04
Szerokość0.79
Numer częściTHINP-539233_1
Model539233_1

4. MANTLE climbing equipment

#ad

Szczelin i dziur w opakowaniu 1 i 2 szt, Mantle – drewniana szczotka do wspinaczki Boulderbrush zestaw 3 szt. do mniejszych uchwytów

#ad
MANTLE climbing equipment #ad - Przyjemne uczucie trzymania dzięki specjalnie wykonanemu drewnianemu uchwytowi z drewna bukowego. Różne kształty i stopnie włosia zapewniają najlepszą przyczepność w hali i i na skałach. Wyprodukowano w Niemczech. Trzy topowe modele, które zostały opracowane wraz z zwycięzcami światowych i liter na rynku. Optymalnie rozmieszczone, trwałe włosie z naturalnych włosów. Drewno bukowe ze zrównoważonej uprawy leśnej z certyfikatem FSC. 3 różne szczotki do wspinaczki w zestawie zapewniają pewny chwyt w każdej sytuacji podczas wspinaczki i boulderingu.
MarkaMANTLE climbing equipment #ad
ProducentMantle #ad
Wysokość1.14
Długość8.27
Szerokość2.76
Numer częścilocalization_B085QFXCSF
ModelLd47

5. Chinchilla

#ad

Chinchilla® Szczotka do bouldera | szczotka do czyszczenia uchwytu wspinaczkowego z ergonomicznym uchwytem | szczotka do wspinaczki do uprawiania sportu i wspinaczki | Skuteczne czyszczenie zapewnia

#ad
Chinchilla #ad - Wyprodukowano w niemczech: szczotka do bouldera została wyprodukowana w niemczech. Pewne trzymanie podczas różnych aktywności wspinaczkowych. Skuteczne czyszczenie: wysokiej jakości szczotka do bouldera bez problemu usuwa brud, kurz i kredę z uchwytów wspinaczkowych, zapewniając optymalną przyczepność podczas boulderingu.

Naturalne włosie umożliwia skuteczne czyszczenie uchwytów wspinaczkowych. Wygięty uchwyt: ergonomiczny dla wygodnej obsługi i precyzyjnego czyszczenia, również w trudnych miejscach. Dzięki wymiarom 17 cm x 1, 1 cm ma optymalny rozmiar. Sztywne włosie zapewnia dokładne czyszczenie. Wszechstronność: szczotka do bouldera nadaje się zarówno do użytku w halach wspinaczkowych, jak i na świeżym powietrzu i jest nieodzownym narzędziem dla wszystkich miłośników wspinaczki.

Zrównoważona: szczotka do czyszczenia uchwytu jest wykonana z wysokiej jakości drewna z certyfikatem FSC, aby zapewnić przyjazną dla środowiska produkcję. Dzięki łukowatemu kształtowi bez trudu dotrzesz do każdego uchwytu wspinaczkowego do gruntownego czyszczenia bez nadmiernego wysiłku. Zapewnia to wysoką jakość, krótkie drogi transportowe, większą trwałość i ochronę środowiska.
MarkaChinchilla #ad
ProducentRocketlife #ad
Wysokość0.87
Długość6.69
Waga0.04
Szerokość0.43
Numer częściCC-4048-1
ModelCC-4048-1
Gwarancja2 lata.

6. keenon sports

#ad

Keenon sports® Szczotka do wspinaczki – szczotka do bouldera – gęste włosie z naturalnego włosia – skuteczne czyszczenie uchwytów i kopnięć podczas wspinaczki i boulderingu – zapewnia bezpieczną przyczepność czarna

#ad
keenon sports #ad - Kompatybilna z karabińczykiem na zamek błyskawiczny: szczotka do wspinaczki i bouldera jest zawsze pod ręką, a dzięki lince rolkowej natychmiast wraca do punktu wyjściowego. Dzięki temu od razu będziesz mieć mocną przyczepność na ścianie, czy w hali wspinaczkowej, niezależnie od tego, czy na zewnątrz na skałach.

Dzięki temu szczotkowanie znów sprawia przyjemność. Dłuższe włosie na czubku zapewnia równomierne zużycie. Zapewnia idealny przepływ podczas wspinaczki i boulderingu. Twardy i stabilny uchwyt szczotki wykonany w 100% z materiału pochodzącego z recyklingu. Długa żywotność: włosie z naturalnego włosia jest wytrzymałe i gęsto ułożone. Wygodna obsługa: szczotka ma lekko zakrzywiony i antypoślizgowy uchwyt, dzięki czemu dobrze leży w dłoni i chroni palce przed otarciami.

Przekonaj się sam: szczotkę do wspinaczki back grip można szybko i łatwo zawiesić na karabińczyku z zamkiem błyskawicznym. Większa przyczepność, większe bezpieczeństwo: tylny uchwyt to idealna szczotka do usuwania nadmiaru magnezu. Idealne połączenie! Twój niezawodny towarzysz dla bezpiecznej wspinaczki.
Markakeenon sports #ad
Producentkeenon sports #ad
Wysokość1.97
Długość7.48
Waga0.09
Szerokość0.79
Numer częściJU
ModelJU

7. Igoera

#ad

Listew i otworów na palce, IGOERA Szczotka do boulder Premium | szczotka do wspinaczki | z drewna wiśniowego do czyszczenia uchwytów wspinaczkowych

#ad
Igoera #ad - Zakres dostawy – w zakres dostawy szczotki do wspinaczki znajduje się szczotka o stylowym wzornictwie i przyjaznym dla środowiska opakowaniu. Obszar zastosowania – oprócz stosowania podczas boulderingu lub wspinaczki szczotka ma uniwersalne zastosowanie do innych czynności związanych z czyszczeniem.

Wspaniała torba na chalkbag, Chalkball i jako zestaw w naszym sklepie. Zalety i cechy – szczotka do boulderingu i wspinaczki jest wykonana z wytrzymałego włosia dzika i litego drewna wiśniowego. Właściwości – szczotka do boulder jest wykonana z włosia dzika i drewna wiśniowego. Inne: wytrzymałość trwała, poręczna. Dla profesjonalistów i hobbystów – ponieważ cena i jakość są przekonujące, Igoera Boulder Brush nadaje się zarówno dla osób wspinających się, jak i początkujących.
MarkaIgoera #ad
ProducentIgoera #ad
Wysokość0.39
Długość6.69
Waga0.04
Szerokość0.59
Numer częściIg-Brush-Beech-sl_afn

8. Igoera

#ad

IGOERA Szczotka do boulder Premium | szczotka do wspinaczki | z drewna wiśniowego do czyszczenia uchwytów wspinaczkowych, listew i otworów na palce

#ad
Igoera #ad - Dla profesjonalistów i hobbystów – ponieważ cena i jakość są przekonujące, Igoera Boulder Brush nadaje się zarówno dla osób wspinających się, jak i początkujących.

Zakres dostawy – w zakres dostawy szczotki do wspinaczki znajduje się szczotka o stylowym wzornictwie i przyjaznym dla środowiska opakowaniu. Obszar zastosowania – oprócz stosowania podczas boulderingu lub wspinaczki szczotka ma uniwersalne zastosowanie do innych czynności związanych z czyszczeniem. Właściwości – szczotka do boulder jest wykonana z włosia dzika i drewna wiśniowego. Inne: wytrzymałość trwała, poręczna. Wspaniała torba na chalkbag, Chalkball i jako zestaw w naszym sklepie. Zalety i cechy – szczotka do boulderingu i wspinaczki jest wykonana z wytrzymałego włosia dzika i litego drewna wiśniowego.
MarkaIgoera #ad
ProducentIgoera #ad

9. Gimme Kraft!

#ad

Gimme Kraft szczotka do bouldera Superbrush z włosiem dzika, czarny

#ad
Gimme Kraft! #ad - Rozmiar głowicy szczotki 6, 5 cm x 2 cm. Stabilny uchwyt z oczkiem do mocowania. 50 g 18 cm długości. Włosie naturalne ponad 14000 na szczotkę.
MarkaGimme Kraft! #ad
ProducentCafé Kraft #ad